Вивчення нових іноземних мов — один з найпопулярніших видів саморозвитку. Завдяки цим знанням ви зможете знаходити спільну мову з людьми по всьому світу, споживати в рази більше найрізноманітнішої інформації. Зараз найпопулярнішою є англійська, якою можна спілкуватись майже в кожному куточку планети. Втім, існує ще чимало мов, які мають чималу популярність — наприклад, арабська посідає 5 місце у світі.
Знаючи її, ви зможете без проблем подорожувати на Близький схід — вона є офіційною в більш ніж 20 країнах того регіону. Крім того, саме арабською написаний Святий Коран, який разом з Біблією є однією з найважливіших книг в історії людства.
Звичайно ж, для тих кого манить арабська культура з їхніми архітектурними спорудами, різноманітними традиціями, кухнею тощо, просто необхідно знати арабську мову. Так людина отримає змогу напряму отримувати інформацію замість її перекладу (який може неточно донести сенс сказаного). Саме тому професія репетитора з арабської користується чималим попитом. Втім, знання арабської мови можна застосувати й інакше. Професії перекладача, вчителя в спеціалізованих школах або викладача курсів також досить затребувані.
Пошук роботи для переселенців — які є варіанти?
Чимало українців були вимушені виїхати з України через війну, яку проти нас розв’язали росіяни. Втім, жити просто на допомогу від уряду для переселенців — досить ненадійний варіант, тому варто шукати варіанти роботи. Тим, хто має знання іноземних мов, відкриваються куди більше можливостей, ніж для тих, хто знає лише рідну. Великою популярністю користується робота онлайн, яку можна виконувати, перебуваючи в іншій країні. Так, працювати в освітній сфері можливо навіть дистанційно — новітні технології всіляко цьому сприяють.
· Перекладач. Вам не потрібно постійно перебувати в офісі, аби виконувати свої обов’язки — головне вчасно відправляти перекладений текст.
· Репетитор. Заняття онлайн — дуже популярний нині спосіб навчання, адже вам не треба витрачати час, аби кудись приїхати. В українських реаліях це дуже комфортно, адже учень та викладач перебуватимуть в безпечному місці.
· Вчитель онлайн. Принцип роботи такий самий, як і в репетитора, щоправда, є прив’язка до графіка.
Рівень заробітку перекладачів та репетиторів: скільки можна отримувати за свою роботу?
Важливою складовою роботи є зарплата. Саме це і є головним стимулом, який мотивує старанніше виконувати свої обов’язки. Кожна з професій оцінюється по різному, в залежності від її затребуваності. Деколи ж треба пошукати інше місце роботи чи почати працювати на самого себе.
Цікаво, що роботи можна поєднувати: вчитель може давати приватні уроки, так само як і перекладач. Для цього не потрібно робити щось надто складне — достатньо зареєструвати свою анкету репетитора та очікувати на учнів, які шукатимуть додаткових уроків для підготовки до екзаменів.
Бажано займатись просуванням своєї анкети, адже від цього залежить ваша популярність, а від неї — кількість учнів, які до вас звертатимуться.
Проводити заняття можна як з профільних предметів, такі як українська чи англійська мови, математика чи історія України, так і викладати деякі досить екзотичні, але від того не менш цікаві предмети. Зокрема, арабська граматика точно знайде свого учня — популярність мови висока, але курсів з арабської насправді не так і багато, тож можна встигнути зайняти цю нішу.
Підготовано за підтримки сервісу BUKI