Ці результати цілком об’єктивні. Я завжди довіряв Фонду „Демократичні ініціативи” і його дослідженням. Вважаю, цей центр одним з найбільш об’єктивних соціологічних центрів.
Що стосується цієї ситуації, то вона повністю віддзеркалює те, що відбувалося протягом останнього часу в українському політичному житті. Віктор Ющенко втратив рейтинг, тому що в Україні політична криза. Ющенкові необхідно було піти на вимушені домовленості з Віктором Януковичем, а це призвело до розчарувань в електоральному середовищі. Крім того, довгий час спрацьовував синдром завищених очікувань, і цей синдром рано чи пізно, як свідчить історія, протягом року починає давати збої, і трансформуватися в інші речі, наприклад, завищені очікування обертаються розчаруванням.
Юлія Тимошенко також багатьох розчаровує, оскільки вона й далі кличе до революційний дій, а революція вже багатьох втомила. Крім того, Юлія Володимирівна не добилася якихось значних позитивних досягнень у економіці, натомість негативні ефекти наявні.
Що стосується Литвина, то він зайняв центристську помірковану позицію, яка кличе до стабільності та примирення ворогуючих сторін. Саме завдяки Литвину відбувається чимала кількість позитивних суспільних процесів. Люди пам’ятають, що саме завдяки Литвину було уникнуто кровопролиття в дні „помаранчевої” революції. Віднедавна, саме завдяки Литвину стало можливим проходження кандидатури Юрія Єханурова і завершення першого проміжного етапу політичної кризи в Україні. Крім того, Литвин сам ініціював розгляд звіту тимчасової слідчої комісії народного депутат Григорія Омельченка по „справі Гонгадзе”, в якій його намагалися звинувачувати. Ініціатива розгляду була сприйнята як громадянський вчинок, сміливий вчинок, як для політика. Все це в сукупності призвело до найвищого рейтингу довіри серед політиків саме у Володимира Литвина.