Осінь зазвичай асоціюється із багряними кольорами та зі в’яненням природи. Однак за допомогою традиційних сезонних квітів можна створити справжні флористичні шедеври, які будуть радувати своєю свіжістю. Букет квітів https://flowers.ua/ru/bukety-tsvetov по-справжньому надихає будь-яку жінку. Якщо додати трохи фантазії, то квіти у коробці чи соняшники простоять у кімнаті декілька тижнів. Завдяки сучасним технологіям і спеціальному флористичному розчину, букет довго не зів’яне та збереже свій аромат. Щоб замовити квіти на flowers.ua потрібен лише смартфон або інший гаджет з доступом до мережі інтернет. Представляємо до вашої уваги топ 5 осінніх букетів цього сезону.
Хризантеми. Пишні та невибагливі рослини, які стануть відмінним подарунком до дня народження. Існує багато сортів, які відрізняються за кольором та формою пелюсток. На вибір представлені кущові та садові хризантеми. Зазвичай їх обрамляють горобиною чи плодами шипшини. Така композиція допоможе засяяти вашій оселі. Хризантеми вважаються універсальними квітами. Їх дарують на будь-яке свято, навіть на ювілей, якщо правильно оформити букет.
Соняшники. Яскравий колір квітів прекрасно підходить для того, щоб скрасити довгі осінні вечори. Такі квіти заведено дарувати колегам, родичам та знайомим. Соняшники часто прикрашають домашній інтер’єр. Квіткову композицію також обрамляють сухоцвітами. Вони створюють атмосферу домашнього затишку та оптимізму. Краще не дарувати соняшники коханій жінці, бо вони символізують платонічне кохання без романтичного підтексту.
Рудбекія. Це дуже популярна рослина у країнах Північної Америки. Більшість квітів із сімейства Айстрові красиво виглядають в осінніх букетах. Життєрадісна квітка викликає лише позитивні емоції в одержувача й у людини, яка дарує букет. При правильному догляді рудбекія простоїть декілька тижнів. Осінні квіти квітнуть ще до перших морозів. Селекціонери вважають, що в осени сами ці квіти краще дарувати на побачення, ніж троянди. Існує багато різновидів і сортів, найдекоративнішими вважаються мініатюрні рожеві квіти.
Фізаліс. Яскраві фізаліси давно стали справжньою знахідкою для шанувальників квітів. Китайські ліхтарики компонують разом із гілками горобини, шишками та жолудями. За цими декоративними красенями легко доглядати. Вони можуть декілька тижнів жити без води. Один із сортів може похвалитися їстівними плодами. Звичайно їх можна замовити зі смаколиками чи солодощами одразу. У композиціях для саду та городу використовують найбільші ліхтарики або зрізають гілки з гронами. Листя фізаліса опадає рано, а ліхтарики довго ще прикрашають сад. У сухих букетах вони тримаються на гілках ще довше.
Гортензія. Завершує наш перелік аристократична квітка, яка створює відчуття легкості та ніжності. В кімнаті де стоїть ця квітка неначе стає світліше. З латинської мови назва рослини перекладається як водний посуд і недарма. Краще не дарувати гортензії недосвіченому квіткарю, бо воду у горщику потрібно змінювати кожен день. Також бажано підрізати кінчики стебла, щоб подовжити квітам життя. Цю рослину вважають весільною. Гарним тоном буде презентувати квіткову композицію із гортензію нареченим. Красиво виглядає букет разом із білими квітами та бузком.
Прикраси осінньої композиції
Декорувати букет можна у різний спосіб. Зазвичай використовують коробочки бавовни, плоди шипшини, барвисте осіннє листя, злакові та різні стрічки. Квіти часто огортають спеціальним флористичним папером та додають їжу чи повітряні кульки. Якщо ви плануєте подарувати квіти своїй доньці чи племінниці, попросіть флористів доповнити квіти блискітками.