"Те, що Марчук тримав ситуацію під контролем, і те, що вперше ця ситуація стала відома на зібрані колишнього СДПУ (о), - це відомо професіоналам. Тому, до цього потрібно поставитися як до факту", - заявил в интервью
"Фразе" народный депутат Украины, член фракции "Наша Украина" Юрий Кармазин, оценивая публикацию материала на "Украинской правде" - "Мельниченко "здає" Мороза та Марчука", в котором редакция утверждает, что лидер СПУ Александр Мороз и экс-глава СНБОУ Евгений Марчук сотрудничали с экс-майором Николаем Мельниченко еще до исчезновения Георгия Гонгадзе.
"Марчук хотів вивести на чисту воду все, що робив Кучма. А чому б Морозу не допомогти Марчуку в цьому!?", - предположил Юрий Кармазин.